ALG UP OP

  • Sisendpinge: 220-240V
  • Valgustemperatuur: 3000K/ 4000K
  • CRI: >90
  • Töötemperatuur (°C):+5…+40°C
  • Kaitseaste: IP40
  • Eluiga: 50000 t.
  • Garantii: 5 a.
  • Võimalikud lisad: DALI Juhtimine, Aku 1-3h
  • Korpuse materjal: Alumiinium

MUDELMÕÕDUD (mm)VÕIMSUS (W)VALGUSTATUS (Lm)PDF
AGLO5057765×100549680Tooteleht
AGLO5039765×100448000
AGLO50421140×10040,57260
AGLO50301140×100336000
AGLO50291515×100274840
AGLO50201515×100224000
ASMO5029274840
ASMO5050224000
ASMO5021213630
ASMO501516,53000
ASMO501413,52420
ASMO5010112000